Kitap Gönderim Koşulları

Gönderim işlemi

Kullanıcı (kitapbu.org kayıtlı kullanıcısı) kredi karşılığında göndermek istediği kitapların tamamını forma girmek zorundadır.
Forma girilen kitaplar aşağıda belirtilen adrese herhangi bir kargo firması aracılığıyla gönderici ödemeli olarak gönderilmektedir.
Alıcı ödemeli gönderilen kitaplar kesinlikle geri iade edilecektir.
Gönderimde oluşan hasarlardan Kitapbu.org sorumlu değildir. Arızalı, hasar görmüş kargolar iade edilmektedir.

Not: Kitap takası için yapılan gönderimlerde tek seferde en fazla 15 kitap gönderebilmektesiniz. Fazla gönderilen kitaplar geri iade edilecektir. Bunun nedeni kitap havuzumuza yapılan bağış kitapların yeterli sayıya çıkabilmesidir. 15'in üzerindeki kredi kitapbu.org'un büyümesi için sorun teşkil etmektedir.
Ayrıca Kitap bağışı için gönderimlerde bir sınır yoktur.

Posta Adresi Bilgilerimiz:

ARAS Kargo ile gönderimlerinizde 1435238010856 numaralı müşteri numarasına gönderim yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Diğer kargo firmaları için adres bilgilerimiz: 1201/1 Sk. No:14/N Promiks Reklam, Gıda Çarşısı Yenişehir / İZMİR
" Yunus Emre GÖL " alıcı ismi.

Gönderim sonrası inceleme işlemi

Kitapbu.org yetkilileri göndermiş olduğunuz kitapları kategori, tür, yıpranma durumuna göre incelemektedir. İncelenen kitaplardan uygun görünenleri kitap havuzumuza kayıt edilip sitede sergilenmektedir.
Terör, satanizm, pornografi içerikli kitaplar, kondisyonu (yıpranma durumu) yüksek derecede yıpranmış olan kitaplar geri iade edilmektedir.

İncelenen ve uygun görünen kitaplar kullanıcının hesabına türe göre kredilendirilmiş olarak etki etmektedir. Türler: Yetişkin kitapları, Çocuk Kitapları ve Yabancı Dilde Kitaplar.

"Kitap Gönderim Koşullarını Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretleyip formu göndermiş olmanız halinde yukarıda belirtilen unsurları kabul etmiş olursunuz.