Hastalık Üreten Yaşam Tarzımız Nasıl Değişir?
  • Hastalık Üreten Yaşam Tarzımız Nasıl Değişir?

Hastalık Üreten Yaşam Tarzımız Nasıl Değişir?

Yazar: Doç. Dr. Kemal Yeşilçimen Yayın Evi: hayykitap
Yıpranma Durumu : Yeni gibi
ISBN : 975-9059-08-8
190 s. 2.Hamur, Ciltsiz
İstanbul, 2006, 6.Basım
Bu kitabın kredisi: 1 kredidir.
Kalan Kitap Adedi: 0
Stoğa Girince Haber Ver Bu kitap başka bir kullanıcı tarafından alınmıştır.
Bu kitabın yeniden gönderilmesini istiyorsanız "Sitede Görmek İstediğiniz Kitaplar" linkine tıklayarak kitabın siteye eklenmesi için talep gönderebilirsiniz!

"Hastalık Üreten Yaşam Tarzımız Nasıl Değişir?" kitabı hakkında

Türk halkını "hasta adam"a çevirmek isteyen küresel sistemi deşifre ettiği için...

Derin irademizi ele geçirerek bizi yöneten ve köleleştiren trilyon dolarlık sektörlere kafa tuttuğu için...

Bu zihinsel ve bedensel işgalden nasıl kurtulacağımızın reçetesini verdiği için...

"Yaşam tarzı olarak sunulan sanal bir hayatı yaşıyormuş gibi yapıyoruz. Aslında yaşadığımız bizim kimliğimizi ve kişiliğimizi silen, ne olduğu belirsiz dış dünyanın bitmek bilmeyen istekleri…"
Doç. Dr. Kemal Yeşilçimen, Hayykitap'tan yayınlanan "Hastalık Üreten Yaşam Tarzımız Nasıl Değişir" adlı kitabında hepimizi böyle uyarıyor. Ve soru soruyor: "Bizim irademizi hiçe sayan küresel iradenin sağlıksız yaşam tarzına teslim olmadan, sağlıksız ve yozlaşmış yaşamda kaybolmadan, kendi hayatımızı yaşama şansına ne zaman ve nasıl sahip olacağız?"

Kemal Yeşilçimen, hastalıkların perde arkası ve oluşum mekanizmasını aydınlatan fizyopatoloji ihtisasına sahip bir doktor. Türkiye için ulusal felaket boyutlarına ulaşan, kalp damar hastalıkları dâhil pek çok hastalığa yol açan yaşam tarzı ve toplum mühendisliği konusuyla ilgileniyor. 

Yeşilçimen kitabında, birçok insanın sadece yaşam tarzını değiştiremediği için hastalandığının ve hayatını kaybettiğinin altını çiziyor. Sağlıksız yaşam tarzının hangi sinsi ve karanlık güçlerce pompalandığını anlatıyor. Değiştirilmek istenen ancak çoğu kez teslim olunan ve terk edilmedikçe sürekli hastalık üreten yaşam tarzını empoze eden küresel sistemi deşifre ediyor.

"Hastalık Üreten Yaşam Tarzımız Nasıl Değişir", derin irademizi ele geçirerek bizi yöneten, köleleştiren ve mutsuz bir hayata mahkûm eden trilyon dolarlık yapıların nasıl çalıştığını anlatıyor. Hayatı kolaylaştırma söylemi altında hastalık satanların maskesini düşürüyor. Ne yiyeceğimizden, ne yapacağımıza veya yapmayacağımıza kadar her şeyi görmek ve denetlemek isteyen küresel göze, beynimize bir virüs gibi gizlice yüklenen "dış" programlara karşı hepimizi uyarıyor. 
Ve hepsinden önemlisi bu zihinsel ve bedensel işgalden nasıl kurtulacağımızın reçetesini veriyor.

"Hastalık Üreten Yaşam Tarzımız Nasıl Değişir" 5 YTL'lik fiyatı ve belki de ilk kez denenen "çok kolay okunur" formatıyla geniş bir okuyucu kitlesine hitap ediyor.

Gönderimlerinizi ARAS Kargo ile yapabilirsiniz.

Adres: "1201/1 Sk. No:14/N Promiks Reklam, Gıda Çarşısı Yenişehir / İZMİR"
Alıcı İsmi: Yunus Emre GÖL,
Müşteri no: 1435238010856

FİYAT LİSTESİ
KG/DS FİYAT + KDV
0-500 gr. 4,60 TL + KDV
1 Kg/Ds 4,60 TL + KDV
2 Kg/Ds 5,75 TL + KDV
3-5 Kg 6,90 TL + KDV
6-10 Kg 11,50 TL + KDV