Hayattan Almamız Gerek 100 Ders
  • Hayattan Almamız Gerek 100 Ders

Hayattan Almamız Gerek 100 Ders

Yazar: Jason Carrier Yayın Evi: Neden Kitap
Yıpranma Durumu : Yeni gibi
ISBN : 978-975-254-304-1
220s. -- 2.Hamur -- Ciltsiz -- 70x 100mm
İstanbul, 2009, 2.Baskı
Bu kitabın kredisi: 1 kredidir.
Kalan Kitap Adedi: 1
Kitap Hakkında Detaylar

"Hayattan Almamız Gerek 100 Ders" kitabı hakkında

Bu kitap; hızla akıp giden hayatın içinde savrulmadan ayakta kalabilmeniz, iş hayatınızda sağlam adımlar atabilmeniz ve hayatın her alanında fırtınalara karşı köklerinize tutunabilmeniz için atmanız gereken "100 adım"ı gösteriyor.

Hayatta gittiği zaman geri dönmeyen tek gerçek "zaman"dır. Ve biz şüphesiz, her an bu gerçeğe karşı yarışıyoruz. Geri dönüp baktığınızda, "hayatım için ya da kariyerim için ne yaptım" sorusu kulaklarınızda zaman zaman çınlıyorsa, bu kitap tam size göre...

Unutmayın! Ne yapacağınızı bilerek attığınız adımlarla, tesadüfen edindiğiniz şanslarla olduğundan daha başarılı olursunuz. Çizilmiş bir yoldan yürümek, nereye gideceğinizi bilememekten daha kolaydır.

Gittiğiniz her yolda, attığınız her bir adımın bir öncekinden daha sağlam ve kararlı olduğunu göreceksiniz! Yaşadığınız her olay bir sonraki olay gerçekleştiğinde nasıl davranacağımızı öğretir bize.

Her deneyimimiz tekrar kullanılabilmek için bir köşede bekler. Başa çıktığımız her üzüntü, bir yenisiyle daha kolay başa çıkabilmemiz için yol gösterir. Her sevincimiz bir nefes kadar önem vermemiz gerektiğini öğretir.

Ve en önemlisi; yaşadığımız her olay bizi kendimiz olmaya götüren adımdır. Ve adım atmaktan asla korkmayın; inadına deneyin! Hep denediniz, hep yenildiniz... Olsun! Yine deneyin ve yine yenilin. Pişman olmanızdan daha iyidir. 

 

Gönderimlerinizi PTT Kargo ile yapabilirsiniz.

Adres: "Alsancak Cumhuriyet Bulvarı 1479 sok no: 4 Daire: 7 , AN YAZILIM Konak/İZMİR"
Alıcı ismi: Yunus Emre GÖL.

FİYAT LİSTESİ
KG/DS FİYAT + KDV
0-500 gr. 4,60 TL + KDV
1 Kg/Ds 4,60 TL + KDV
2 Kg/Ds 5,75 TL + KDV
3-5 Kg 6,90 TL + KDV
6-10 Kg 11,50 TL + KDV