Photoshop Elements 5 - Dijital Fotoğrafçılar İçin
  • Photoshop Elements 5 - Dijital Fotoğrafçılar İçin

Photoshop Elements 5 - Dijital Fotoğrafçılar İçin

Yazar: Scott Kelby Yayın Evi: Alfa Yayınları
Yıpranma Durumu : Yeni gibi
ISBN : 978-975-297-856-0
486 s. 1. Hamur, Ciltsiz
İstanbul, Mart 2007, 1. Baskı
Bu kitabın kredisi: 1 kredidir.
Kalan Kitap Adedi: 0
Stoğa Girince Haber Ver Bu kitap başka bir kullanıcı tarafından alınmıştır.
Bu kitabın yeniden gönderilmesini istiyorsanız "Sitede Görmek İstediğiniz Kitaplar" linkine tıklayarak kitabın siteye eklenmesi için talep gönderebilirsiniz!

"Photoshop Elements 5 - Dijital Fotoğrafçılar İçin" kitabı hakkında

Endüstrinin en iyi dijital fotoğrafçılarının kullandığı meslek sırları DiJital Fotoğrafçının El Kitabı adlı eseri çok satanlar listesine giren yazardan öğrenin.

Bu kitap, daha önce hiç yapılmamış bir şeyi yaparak dijital fotoğrafçılar için yeni bir temel atıyor: Her şeyin tam olarak "nasıl yapılacağını" gösteriyor. Sadece birkaç teoriden bahsetmiyor; görevleri nasıl gerçekleştireceğinizi bulmak için sizi tek başınıza bırakmıyor. Bunun yerine, daha önce hiçbir Elements kitabının yapmadığı şekilde; hangi ayarları kullanacağınızı, bunları ne zaman ve ne için kullanacağınızı gösteriyor."Unsharp Mask filtresi hakkında bana her şeyi anlat" kitaplarından birini arıyorsanız, bu kitap onlardan biri değildir. Bunun için raftaki diğer Elements kitaplarından birini alabilirsiniz; çünkü hepsi aynı şeyi anlatıyor. Bu kitap, fotoğraflarınızı tıpkı bir profesyonel gibi düzeltmeniz, düzenlemeniz, netleştirmeniz, rötuşlamanız ve sunmanız için gizli ipuçlarını ve teknikleri veriyor. Sırlarını öğrendikten sonra, bu tekniklerin aslında ne kadar kolay olduğunu görmek sizi şaşırtacaktır.

PROFESYONELLERİN ÇALIŞMA YÖNTEMİNİ ÖĞRENİN

Her yıl binlerce dijital fotoğrafçıyı eğitiyorum ve istisnasız hepsi aynı sorularla ve sorunlarlakarşılaşıyor, işte bu kitapta bu soruların yanıtlarını verdim.Bu kitapta öğrenecekleriniz:o Profesyonellerin fotoğrafları rötuşlama tekniklerio Hiç yorulmadan bir fotoğrafın renklerini düzeltmeko Hasarlı fotoğrafları onarmak ve kurtarmako Profesyonellerin gerçek hayatta kullandıkları netleştirme teknikleri (başlı başına bir bölüm!)o Parazit ve haleler gibi genel dijital fotoğraf makinesi sorunlarıyla başa çıkmako En çok tercih edilen fotografik özel efektlero RAW görüntülerle çalışmak, istenmeyen nesneleri kaldırmak ve daha pek çok şey!

Gönderimlerinizi ARAS Kargo ile yapabilirsiniz.

Adres: "1201/1 Sk. No:14/N Promiks Reklam, Gıda Çarşısı Yenişehir / İZMİR"
Alıcı İsmi: Yunus Emre GÖL,
Müşteri no: 1435238010856

FİYAT LİSTESİ
KG/DS FİYAT + KDV
0-500 gr. 4,60 TL + KDV
1 Kg/Ds 4,60 TL + KDV
2 Kg/Ds 5,75 TL + KDV
3-5 Kg 6,90 TL + KDV
6-10 Kg 11,50 TL + KDV